Aralık 23, 2015 ayça kubat

Derneğimizde yoğun bir haftayı geride bıraktık!

  • 5 ay kadar önce biri gelip birbirini hiç tanımayan insanların, güzel amaçlar uğruna böylesine kenetleneceğini söylese herhalde inanamazdık. Fakat özveriyle yapılan işlerde nasıl da başarılı olunabileceğini hepimiz gördük, yaşadık. 5 ay sonunda nihayet derneğimizi yasal çerçevede kurduk, çalışmalarımıza başlayabildik. E artık bize de kutlamak düşer öyle değil mi! 19 Aralık cumartesi günü düzenlediğimiz Oldies partisinin organizasyonunda yer alan, ve bizi yalnız bırakmayıp katılan tüm gönüllülerimize teşekkürü borç biliriz. Çeşitli nedenlerle katılamamış olanlara duyurulur, bir dahaki organizasyonumuzu takip ediniz, çünkü biz çok eğlenceli bir gece geçirdik, hem de derneğimize ufak da olsa katkı sağladık!

 

  • 21 Aralık Pazartesi günü de derneğimizi temsilen küçük bir ekiple Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet GÖDEKMERDAN’ı makamında ziyaret ederek derneğimizi tanıttık, faaliyetlerimizden söz ettik, taleplerimizi dile getirdik. Kısa ve olumlu geçen ziyaretimizde kaymakamımızın desteğini almak bizi çok mutlu etti.

IMG_0556

  • Son olarak 22 Aralık salı günü, faaliyetlerimizin başından beri bize desteğini esirgemeyen, yaralı ve hasta sığınmacıları ücretsiz muayene eden sevgili doktorumuz Dr. Yasmin’i derneğimiz adına ziyaret edip, bebeği için tebrik ettik. Dr. Yasmin herkese selamlarını ve sevgilerini iletti. Mimi bebek aramıza hoş geldin! Fotoğrafta Fahir’in omuzunda uyuyakalmış tatlı Mimi

IMG_0575